Zpět na rozcestník
taichi-kungfu.cz

Byt Plzeň

Specifikum návrhu pro paní Krausovouspočívalo ve zvláštním prostoru, kdy ložnice byla v podstatě mimo půdorys bytu. Ale výsledek byl úspěšný a od té doby jsem pro majitele bytu pracoval ještě několikrát – firemní prostory, chalupa.

V roce 2007 jsem se dozvěděla o učení Feng Shui. Nakoupila si postupně různé tématické knihy. Během času jsem pochopila, že sama návrh nezvládnu. Vzhledem k tomu, že jsme tenkrát zrovna stěhovali náš domov, jsem na Internetu vyhledala dva odborníky, z nichž jsem si tenkrát nevybrala pana Kurfürsta. S ním jsem až po dvou měsících konzultovala postup prvního, s nímž jsme nebyli bohužel spokojeni. Ale návrh prvního odborníka byl nakonec vypracován a použit v našem bytě, a já od té doby sleduji stránky pana Kurfürsta.
Až v letošním roce 2010 se naskytla příležitost poznat pana Kurfürsta osobně. Stěhovali jsme s mužem naše dvě firmy do jednoho domu. Pan Kurfürst nám přitom navrhl, že v rámci zakázky prohlédne i náš domov, kde jsme stále nebyli spokojeni.
Doma máme všechny úpravy již provedené. Nejhorší místností byla ložnice. Po poměrně náročné úpravě jsem se po letech pořádně vyspala (tvrdí to i můj muž), ale tím to nekončí. Od té doby se budím (tři měsíce) do práce odpočatá, přestože jdu mnohdy spát pozdě.
V práci máme všechno upravené teprve velmi krátkou dobu, a tak ráda napíši něco pozitivního s odstupem času. Ale už teď mohu konstatovat, že komunikace ve firmě je hladší a kolegové vstřícnější. A mě osobně je v mé kanceláři moc dobře.
Děkuji panu Kurfürstovi za trpělivost a spolupráci. Přesně tak jsem si práci od odborníka umění Feng Shui představovala.

Helena Krausová
Plzeň