Zpět na rozcestník
taichi-kungfu.cz

Kavárna Modrá Kočka – Litovel

Kavárna Modrá Kočka, jejíž prostory jsem navrhoval v roce 2007, je krásným příkladem, že Feng Shui není samospasitelné. A navíc pracuje pro lidi, na které je konkrétně upraveno. Modrá Kočka byla oblíbeným prosperujícím podnikem až do změny majitele. 
Viz komentář z Foursquare z listopadu 2014: Dřív nejlepší kavárna v Litovli. Po změně majitelky katastrofa!!

Před několika roky jsem se dozvěděla o umění Feng Shui. Koupila jsem si knihu a pokusila jsem se v našem bytě kde bydlíme zařídit tak, aby se nám v něm dobře a harmonicky žilo.

Rozhodla jsem se, že si otevřu v Litovli mou vysněnou kavárničku, o které jsem snila už mnoho let. Chtěla jsem kavárnu nejen pro sebe, protože jsem milovník kávy, ale i kavárnu, kde by se všichni cítili jako doma v obýváku. Zároveň jsem chtěla vydělat trochu těch peněz. Kamarád mě seznámil se Zdeňkem Kurfürstem a hned jak měl Zdeněk čas, přijel do mé kavárny, abychom se mohli pobavit co a jak udělat a umístit podle Feng Shui, abych si můj sen neotevřela opravdu jen pro sebe. Udělala jsem vše tak, jak mi Zdeněk poradil a musím říct, že umění Feng Shui věřím, protože od otevření kavárny uplynul rok a každý měsíc je lepší a veselejší. Nejen, že jsem začala vydělávat peníze v docela krátké době a dostala jsem prestižní Ocenění Společnost Přátelská rodině od sítě mateřských center, ale také cítím, vidím i slýchávám často, že se do kavárny lidičky i dětičky rádi vrací a některým tak chutná (kvůli doporučeným barvám), že sní i několik zákusků na posezení.

Umění Feng Shui bych doporučila každému, kdo chce vylepšit vztahy doma, vztahy v práci i vyrovnat harmonii ve svém životě. Všem kdo chtějí mít život jednodušší a hezčí.

Jitka Doležalová
Kavárna Modrá Kočka
Mlýnská 1252
784 01 Litovel