Zpět na rozcestník
taichi-kungfu.cz

Centrum vitality – Olomouc

Centrum Vitality – web
Návrhy pro Centrum Vitality jsme dělal již 2x. Poprvé, když se rozhodli s tímto druhem podnikání začít. A podruhé o dva roky později, kdy se podnikání natolik rozrostlo, že potřebovali větší prostory.

Před třemi lety jsme se na Zdeňka obrátili s prosbou o feng shui do našeho nově vznikajícího Centra vitality, kde provozujeme pohybové aktivity od cvičení maminek s dětmi až po jógu, tajči a další. Naše činnost se natolik rozšířila, že jsme,  ač neplánovaně,  v říjnu 2009 Centrum vitality přestěhovali do nového prostoru v těsné blízkosti městského parku a v centru města. Velkou zásluhu na rozvoji přikládáme právě skvěle provedenému feng shui. První krok před samotným zahájením úprav do nového směřoval opět ke Zdeňkovi.
Zdeněk byl natolik ochotný, že k nám do Olomouce přijel téměř obratem, což přišlo velmi vhod, jelikož jsme na veškeré stěhování a úpravy měli pouhý měsíc. Po třech měsících působení na novém místě můžeme konstatovat, že rozjezd a návštěvnost byly zcela plynulé a hlavně nečekané. Věříme, že se nám daří díky feng shui. Zpočátku jsem se zdráhala natřít stěny velkého sálu – kde probíhá hlavní program barvou odstínu červené, růžové či fialové, jež nám byla doporučena. Přesto jsem nepochybovala ani okamžik nad tím, že jedině tento odstín je pro tuto místnost nejvhodnější. A nyní jsem s nádhernou korálovou barvou velmi spokojená a nejen já, ale i návštěvníci. Doplnění zvonkoher, upřesnění míst, kde je nejvhodnější umístit zeleň a kde zase ne,  doladilo celý náš prostor a neopomněli jsme ani vyřešit směr, ve kterém máme s manželem předcvičovat. Vše vyplynulo k naprosté spokojenosti a přirozenosti. Ačkoliv jsme potřebovali naplnit programem tentokrát již dva sály, vše nám vycházelo vstříc a tak jsme po měsíci příprav mohli rozjet plně fungující program v krásném prostředí. Je nám v novém Centru vitality, jehož zadní část lemuje zahrada a park, velmi dobře.

Jana a Dušan Kvapilovi
Centrum vitality
Vídeňská 20, Olomouc

Návrhy pro Centrum Vitality jsme dělal již 2x. Poprvé, když se rozhodli s tímto druhem podnikání začít. A podruhé o dva roky později, kdy se podnikání natolik rozrostlo, že potřebovali větší prostory.