Zpět na rozcestník
taichi-kungfu.cz

Kontakt

Mgr. Zdeněk Kurfürst se věnuje tradičnímu čínskému Feng Shui, jak se jej naučil u svého učitele Leong Yap Si-fu, který se tomuto umění věnuje od mládí a jehož učitel byl mistr Yap Cheng-hai.

Studium Feng Shui u svého učitele jsem zahájil v roce 2004 a neustále se při svých setkáních s ním snažím své znalosti a zkušenosti rozvíjet. Konzultuji s ním své zakázky a problémy, s nimiž se setkávám, protože na praktických zkušenostech se mohu nejvíce naučit.

Mgr. Zdeněk Kurfürst
tel.: +420 608 711 933
mail: zdenek.kurfurst@gmail.com

Yap Leong a Zdeněk Kurfürst

Yap Leong a Zdeněk Kurfürst

 

Optimistovo krédo

“Být tak silný, že nic nemůže narušit váš klid mysli. Přát zdraví, štěstí a prosperitu každé osobě, s níž se setkáte. Přivést všechny své přátele k pocitu, že v nich něco je. Vidět vše z lepší stránky a dovést svůj optimismus k naplnění. Myslet jen na to nejlepší, dělat jen to nejlepší a očekávat jen to nejlepší. Být nadšen úspěchem jiných, jako by byl váš vlastní. Zapomenout na chyby minulosti a pokračovat k větším úspěchům v budoucnosti. Být vždy dobře naladěn a na každého, koho potkáte, se smát. Věnovat tolik času sebezdokonalování, že nemáte čas kritizovat jiné. Být příliš velký pro starosti, příliš ušlechtilý pro zlost, příliš silný pro strach a příliš štastný, aby připustil sílu obav, a také příliš v pohodě, aby mohl připustit přítomnost potíží.”
Christian D. Larson, 1912