top of page
Přehled

Pro své klienty jsem zatím zpracoval cca 150 zakázek v České republice i v zahraničí.
V oblasti Bydlení byl rozsah od rekreačních objektů, přes byty až po velká rodinná sídla.

Pro Podnikání to bylo od kanceláří či prodejen obsazených jednotlivcem, přes střední firmy a služby (např. advokátní kanceláře, ordinace čínské medicíny, čajovny a restaurace, sportovní centra, menší výrobní podniky apod.) až po společnosti se stovkami zaměstnanců.

Níže je uveden malý výběr z klientů, kteří souhlasili s publikací. Soukromí klienta je pro mne posvátné, proto nikdy nezveřejňuji fotografie soukromých interiérů ani firemních prostor bez souhlasu.

Kulatá Brána

čajovna

Vrchlického 4, Hodonín

web

Návrh pro čajovnu, cvičební a duchovní prostor Kulatá brána v Hodoníně jsem zpracovával na přelomu let 2013 a 2014. Myšlenka vyšla z rozdělení prostor čajovny podle 5 elementů, k čemuž sváděla kamna v jednom z rohů, tedy jasný prvek Ohně.

Ai Ya

Klinika čínské medicíny

Steinenvorstadt  13, Basel

Switzerland

web

OKIN Group

Velkopřevorské nám. 488/5
Malá Strana, Praha 1

web

Fiala, Tejkal
a partneři

Advokátní kancelář

Brno, Praha

web

Návrh prostor soukromé kliniky čínské medicíny a cvičebních prostor pro Chi Kung a Tai Chi ve Švýcarsku jsem zpracovával v letech 2015 a 2016. 

Práce pro firmu OKIN Group probíhala ve více vlnách. Nejdříve ředitelství firmy v Praze. V roce 2011 – zhruba po roce od první spolupráce, přišla zakázka na obě provozní sídla společnosti – v Praze i Ostravě. Dohromady prostory pro více než 400 lidí. Výsledek – v průběhu následujících 2 let přijali cca 500 nových zaměstnanců. 

A v roce 2020 to byl návrh úprav nového sídla ředitelství firmy.

Zakázka pro Advokátní kancelář Fiala, Tejkal a partneři započala ve stadiu plánování nových prostor sídla firmy v Brně na ulici Helfertova. Byla to ideální příležitost podílet se na kompletní přípravě a návrhu rozmístění a uspořádání jednotlivých kanceláří i firemního zázemí.

bottom of page