top of page
Pro podnikání
V čem vám může Feng Shui pomoci?

Prosperita

Jedním z hlavních cílů každého podnikání - firem malých i velkých - je dosahování zisku. Čínská společnost si byla a je této skutečnosti po staletí vědoma, a proto jsou experti Feng Shui žádáni, aby poradili s umístěním a uspořádáním firemních sídel, provozoven a prodejen. Je pravděpodobné, že Feng Shui dává konkurenční výhodu firmám, které jej využijí ke svému prospěchu, což můžeme vidět na úspěchu čínských podniků a firem nejen v celosvětové ekonomice, ale už i na našem trhu.

Vztahy

Ovšem firma, v níž jsou narušeny vztahy mezi jednotlivými pracovníky, či mezi nimi a vedením, má omezenou možnost rozvoje. I v této oblasti má Feng Shui čím pomoci. Vhodnou úpravou prostor dokáže rozvinout a podpořit mezilidské vztahy. 

Zdraví (fyzické i duševní)

Pracovník, který není v dobré duševní či fyzické kondici, má vliv na provoz firmy. Díky Feng Shui můžete individuálně podpořit ty, jejichž stav je v daném okamžiku zhoršený. Nebo vyladit pro rozvoj fyzického i duševního zdraví společné prostory.

Atmosféra pohody

Nejen pro zaměstnance, ale i pro zákazníky firmy je dobré, když se cítí dobře a spokojeně. Tehdy se lépe pracuje i uzavírají obchody. Vhodně provedená úprava prostor dokáže změnit vnitřní vnímání situace, a pracovníky či klienty učinit lépe naladěnými a vstřícnějšími.

Vaše potřeby se mohou v průběhu času měnit, tehdy je možné většinou jednoduchou úpravou změnit i zaměření Feng Shui.

Chcete-li si k tématu něco přečíst, začněte články z mého Blogu:
Feng Shui pro podnikání 1

Feng Shui pro podnikání 2

bottom of page